Etkinlikler

BİNİCİLİK ETKİNLİĞİ

Sultangazi Mimar Sinan Kent Ormanı Binicilik Tesislerinde 19 Temmuz 2017 tarihin de güzel bir etkinlik gerçekleştirdik.İstanbul Denetimli Serbeslik Müdürlüğü bünyesinde yürütülen Çam da Hayat Var projesi kapsamındaki  çocukların çok iyi vakit geçirdiği ve yeni bir deneyim kazandıkları bir etkinlik oldu.Katkılarından dolayı ortaklarımızdan Sultangazi Belediyesi'ne teşekkür ederiz.

          

BİNİCİLİK ETKİNLİĞİ

Sultangazi Mimar Sinan Kent Ormanı Binicilik Tesislerinde 21 Temmuz tarihin de binicilik etkinliğimizin ikincisini gerçekleştirdik. 

         

10 D SİNEMA ETKİNLİĞİ

9 Ağustos 2017'de ilkini gerçekleştirdiğimiz 10 d sinema etkinliği proje bünyesindeki çocuklar tarafından çok sevildi ve onlar için güzel bir deneyim oldu.Bambaşka bir deneyim olan 10 d sinema ile sanal gerçekliği en üst seviyede yaşadılar.Katkılarından dolayı Sultangazi Belediyesi'ne teşekkür ederiz.

         

BİNİCİLİK ETKİNLİĞİ

Sultangazi Mimar Sinan Kent Ormanı Binicilik Tesislerinde 10 Ağustos tarihin de binicilik etkinliğimizin üçüncüsünü gerçekleştirdik. 

       

 

BOĞAZ GEZİSİ ETKİNLİĞİ

Boş zaman değerlendirmesi kapsamında gençlerle boğaz turu düzenledik. Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Boğaziçi Köprüsü, Savarona Yatı, Rumeli Hisarı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Kuleli Askeri Lisesi, Beylerbeyi Sarayı, Kız Kulesi bütün güzellikleri ile tarihi anlamlarını öğrenerek eğlenceli vakit geçirdik.

       

PANORAMA 1453 MÜZESİ

Gençlerimizle birlikte İstanbul'un fethini daha gerçekçi bir şekilde deneyimlemeleri için Panorama 1453 Müzesine gittik.Verimli bir kültürel gezi gerçekleştirdik.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Destekleyenler